Доцент кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика, к.мед.н., доцент, лікар невролог дитячий вищої категорії.

Голова асоціації неврологів дитячих м. Києва, член клініко-експертної комісії ДОЗ ВО Київської міської ради КМДА Департаменту охорони здоров’я КМДА (м. Київ).

Електронна адреса: [email protected]

Доцент кафедри, кандидат медичних наук (1994р.)

Голова асоціації неврологів дитячих м. Києва (з 2018р.), член клініко-експертної комісії ДОЗ ВО Київської міської ради КМДА Департаменту охорони здоров’я КМДА (м. Київ).

В 1984 році закінчила Київський медичний інститут імені О.О.Богомольця та отримала диплом лікаря за спеціальністю „Педіатрія”. 1988 – 1990 р.р. – клінічна ординатура в НДІ педіатрії, акушерства, гінекології за спеціальністю «Педіатрія - неонатологія». З 1990 по 1993 р.р. працювала в відділенні реанімації та інтенсивної терапії новонароджених НДІ ПАГ АМН України. В 1996 році пройшла стажування в Німеччині (м.Мюнхен), у 1999р.  – в Польщі (Краків).

Асистент кафедри дитячої психоневрології Київського інституту удосконалення лікарів, з 2002 року  доцент кафедри неврології  №2 КМАПО імені П.Л. Шупика, з 2003 році  доцент кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації. Педагогічний стаж – 27 років.

Пріоритетні напрямки наукової та практичної діяльності є:

• ураження нервової системи у дітей в перинатальний період (доношених та недоношених);
  • інфекційні ураження нервової системи у дітей;
  • судоми новонароджених;
  • рання відновна терапія та реабілітація дітей, що перенесли гіпоксію в перинатальний період.

Нагороджена грамотою МОЗ України (2011р.).

З 2012 року – головний позаштатний спеціаліст зі спеціальності «Дитяча неврологія» Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації (виконавчого органу Київської міської ради).

Дійсний член Європейського товариства дитячих неврологів (EPNS)