Член-кореспондент НАМН України, професор, д.мед.н., професор кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації НУОЗ України імені П.Л. Шупика, Заслужений лікар України, експерт МОЗ України.

Голова асоціації педіатрів м.Києва, член правління Всеукраїнської асоціації дитячих гастроентерологів і нутриціологів, член правління асоціації педіатрів України.

Електронна адреса:   [email protected]

Доктор медичних наук (2003), професор (2009), завідувач кафедри дитячих і підліткових захворювань (з 2008 по 2022). Закінчила з відзнакою педіатричний факультет Київського медичного інституту ім. О.О. Богомольця (1982). У 2003 р. захистила докторську дисертацію «Клініко-патогенетичне обґрунтування диференційованої терапії хронічних гастродуоденітів у дітей (клініко-експериментальне дослідження)». Вихованка професора Г.М. Тебенчук. Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Підліткова терапія» (2009-2014), «Педіатрія» (з 2014). Голова асоціації педіатрів м.Києва (з 2012). Заслужений лікар України (2010). Автор понад 300 наукових праць, у тому числі 5 Національних підручників, 14 навчально-методичних посібників, 10 монографій (в т.ч. закордонний), 5 довідників. Автор 30 патентів України на винахід та корисну модель, 20 раціоналізаторських пропозицій, 25 авторських свідоцтв на твір, 10 галузевих нововведень, 12 методичних рекомендацій, 36 інформаційних листів, понад 20 навчальних програм та учбових планів, 6 збірників тестових завдань. Науковий напрям - педіатрія, дитяча гастроентерологія, підліткова терапія, нутриціологія Під її керівництвом захищена 1 докторська, 3 кандидатські дисертації, 5 магістерських робіт. Нагороджена 3 Почесними грамотами МОЗ України, 2 грамотами мера м.Києва, 2 грамотами ректора, пам’ятним знаком “Відзнака НМАПО імені П.Л. Шупика”, Орден за заслуги ІІІ ступеню.