Професор кафедри педіатрії, дитячої неврології та медичної реабілітації, декан педіатричного факультету НУОЗ України імені П.Л. Шупика, д.мед.н., професор, лікар-педіатр вищої категорії.

Голова правління Української Академії Педіатричних Спеціальностей (УАПС)

Електронна адреса: [email protected]

У 1992 році закінчила педіатричний факультет Луганського державного медичного університету. Навчалася в клінічній ординатурі та аспірантурі за фахом «педіатрія». У 2002 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Оптимізація лікування та диспансерного нагляду за дітьми з ерозивно-виразковими ураженнями гастродуоденальної зони» (науковий керівник – проф. Резнікова А.Л.»). Працювала асистентом, а з 2004 р. – доцентом на кафедрі педіатрії факультету післядипломної освіти Луганського державного медичного університету. Очолювала відділ інтернатури в деканаті факультету післядипломної освіти.

У 2007 році вступила до докторантури за фахом «педіатрія», яку достроково закінчила у 2009 році захистом докторської дисертації на тему «Наукове обґрунтування та розробка програми моніторингу, профілактики та лікування йодо- та залізодефіцитних станів у дітей» (наук. консультант – проф. Квашніна Л.В.). Має вчене звання «професор» з 2011 р. З 2010 по2014 рік очолювала кафедру педіатрії факультету післядипломної освіти ДЗ «Луганський державний медичний університет». Була керівником двох бюджетно-фінансованих НДР кафедри. Підготувала 1 доктора та 2-х кандидатів медичних наук. Нагороджена грамотою Луганської обласної ради за вагомий внесок у розвиток науки в Луганській області (2012 р.).

У 2009-2010 рр. – регіональний координатор програм профілактики йодного дефіциту Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) на сході України.

З 2011 р. по 2014 р. – голова Асоціації педіатрів Луганської області.

Член постійної комісії з лікувальної роботи НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Вільно володіє англійською. Навчалась на англомовних семінарах – Зальбурзькі медичні семінари (2002, 2004, 2007), Зимова школа Європейської асоціації дитячих ендокринологів (2008). У 2012 році була національним координатором проведення Зимової школи Європейської асоціації дитячих ендокринологів в Україні (WS ESPE 2012).

Неодноразово представляла результати наукових досліджень на вітчизняних форумах, міжнародних конгресах і конференціях: Європейські ендокринологічні конгреси 2008, 2013 (Німеччина, Данія), Європейські та Всесвітні тиреоїдині конгреси 2009, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015 (Греція, Франція, Італія, Нідерланди, Іспанія, США), Об’єднаний гастроентерологічний тиждень 2012 (Нідерланди), Конференція Європейської академії педіатричних асоціацій (Женева, 2016).