Google search

Лікар-невролог дитячий, Розяєв Максим Дмитрович, народився 3 лютого 1993 року, у 2016 році закінчив педіатричний факультет НМУ ім. О.О Богомольця. У 2019 році спеціалізацію з дитячої неврології. 

Працював в НДСЛ «Охматдит», як лікар-невролог консультативно діагностичної поліклініки та черговий лікар відділення стаціонару. З вересня 2022 року – асистент кафедри дитячої неврології та медико-соціальної реабілітації НУОЗ України ім. П.Л. Шупика. Продовжує вести лікувальну роботу в неврологічному відділенні НДСЛ „Охматдит”. 

Під час навчання на інтернатурі проходив навчання на онлайн курсі “Medical Neuroscience” в Duke University, USA. А після закінчення спеціалізації розпочав навчання на дистанційному курсі з дитячої неврології Британської академії дитячих неврологів (BPNA). В 2021 році завершив шестимісячний дистанційний курс з ЕЕГ від University of Cape Town та The Neurological Association of South Africa (NASA). 

Проходив стажування за кордоном - в відділенні педіатрії медичного центру міста Shoam, Ізраїль. Також, був учасником програми Консульства Сполучених Штатів Америки -  “Open World” за темою - “Медичні технології та інновації. Телемедицина”, в Jacksonville, Florida, USA. 

Сертифікований тренер з програми ВООЗ MhGap – програма по навчанню сімейних лікарів веденню найбільш поширених психічних та неврологічних розладів на первинній ланці.  

Дійсний член Європейського товариства дитячих неврологів (EPNS) 

Вільно володіє англійською мовою та вивчає німецьку (поточний рівень А2-В1)