ВАРФОЛОМЕЄВ Євгеній Анатолійович  - асистент кафедри морфології, клінічної патології та судової медицини, доктор філософії зі спеціальності 222 «Медицина».

Варфоломеєв Є.А. народився 26 березня 1981 року. У 2003 році закінчив Національний медичний університет імені О.О. Богомольця за фахом «Лікувальна справа». З 2003 по 2005 роки навчався в інтернатурі НМУ ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Медицина невідкладних станів». З 2005 по 2008 рік - лікарем Київської міської станції швидкої медичної допомоги та медицини катастроф. У 2008-2009 р.р. пройшов спеціалізацію з фаху «Судово-медична експертиза» в Харківській медичній академії післядипломної освіти. З 2009 по 2012 рік працював на посаді лікаря судово-медичного експерта відділу експертизи трупів Київського міського клінічного бюро судово-медичної експертизи. Протягом 2012-2016 р.р. - лікар судово-медичний експерт, а з 2016 року і по 2022 р. - завідувач судово-медичного відділу ДУ «Головне бюро судово-медичної експертизи МОЗ України». З вересня 2022 р. – асистент кафедри судової медицини і медичного правознавства НМУ імені О.О. Богомольця. З жовтня 2023 р. – асистент кафедри морфології, клінічної патології та судової медицини НУОЗ України імені П.Л. Шупика за сумісництвом.

У 2017 - 2021 р.р. навчався в очній аспірантурі на кафедрі судової медицини НУОЗ України імені П.Л. Шупика і здобув науковий ступінь доктора філософії в галузі знань «Охорона здоров’я»      за спеціальністю 222 – «Медицина». Тема дисертації «Комплексна судово-медична оцінка ушкоджень тіла та пошкоджень одягу, спричинених електрошоковими пристроями», науковий керівник – професор В.Д. Мішалов.

Має вищу лікарську категорію зі спеціальності «Судово-медична експертиза».