ПРОЦИК Анатолій Іванович

[email protected],

кандидат медичних наук, доцент, завуч кафедри.

Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова. (закінчив у 1977 р.); ортопед-травматолог вищої кваліфікаційної категорії (з 12.01.1987р.); кандидат медичних наук (захистився 20.06.89 р.); доцент кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П.Л.Шупика (з 28.09.95 р.).

Протягом усього періоду роботи на кафедрі - відповідальний за навчально-методичну роботу на кафедрі. Поряд із цим, періодично являється куратором циклів та відповідальним за лікувальну роботу відділення травматології на 60 ліжок КНК Київської міської клінічної лікарні №8, на базі якої розташована кафедра.

В 1995-1996 роках приймав активну участь у трьох (одно-дводенних) семінарах із міжнародним представником фірми "Біомет", а в 2000 р. — фірми "LKH" (LAHDESKRANKENHVUS) по впровадженню ендопротезуванню кульшового і колінного суглобів в практику. Сфери наукової діяльності збігаються із бюджетними НДР кафедри «Удосконалення ендопротезування кульшового суглоба", "Показання та протипоказання до ендопротезування кульшового суглоба", “Нестабільність колінного суглоба”, “Удосконалення методів діагностики і лікування дегенеративних захворювань хребта і суглобів”, «Удосконалення методів діагностики і лікування перипротезних переломів після ендопротезування кульшового суглобу», «Удосконалення методів діагностики та лікування перипротезних переломів стегнової вістки після ендопротезування кульшового суглоба при остеопорозу».

За час наукової роботи опублікував більше 130 наукових праць, співавтор трьох монографії. Автор навчально-методичного посібника "Медіальні переломи шийки стегнової кістки та вибір оперативного методу лікування" (2005 р.), автор навчально-методичного посібника "Дорожньо-транспортний травматизм (ДТТ) – медико-соціальні аспекти проблеми" (2007 р.). Являється співавтором підручника „Травматологія літнього віку. Переломи шийки стегнової кістки у людей літнього й старечого віку” та навчально-методичного посібника "Навчально-методичний посібник з тестових питань по ортопедії і травматології". Загальний трудовий стаж 50 роки, практичний – 43, науковий - 32 років, науково-педагогічний - 28 років