ГЕННАДІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ БІЛОНОЖКІН

[email protected], кандидат медичних наук,  доцент.

Закінчив Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця у 2001 році. З 2001-2003 рр. інтернатура за спеціальністю «Ортопедія і травматологія». З 2003 по 2005 клінічна ординатура, 2005-2008 рр. аспірантура на кафедрі ортопедії і травматології 31 НМАПО імені П.Л. Шупика. В цей же час працював лікарем ортопедом-травматологом у відділені травматології КМКЛ №8 та ДП МСЧ №18 МОЗ України.

З 2008 року асистент кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Протягом усього періоду роботи на кафедрі - за науково-дослідну роботу кафедри. У 2009р. захистив кандидатську дисертацію за темою: «Остеосинтез навколо-внутрішньо суглобових переломів кісток зустрічно-компресуючими гвинтами». У 2013р. присвоєно вчене звання доцента. По теперішній час працює на посаді доцента кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України на клінічній базі кафедри КНП КМКЛ №8 . Лікар ортопед - травматолог вищої категорії.

Автор понад 200 наукових праць, в т.ч. співавтор підручника «Травматологія літнього віку», та 10 - патентів України.