ГЕРЦЕН Генріх Іванович

gercen.h@gmaіl.сom

Одеський медичний інститут ім.. М.І. Пирогова, диплом з відзнакою.

Вища кваліфікаційна категорія, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Керівник баз кафедри ортопедії і травматології №1 НУОЗ України імені П.Л. Шупика в 6 та 8 міських клінічних лікарнях м. Києва.

Сфери наукової діяльності: репаративна регенерація кісткової тканини, ендопротезування суглобів, остеопоротичні переломи кісток, діагностика і хірургічна артроскопія, реконструктивно-відновні втручання на кістках і суглобах, металоостеосинтез, ударно-хвильова терапія в травматології і ортопедії. Підготував 12 докторів і кандидатів медичних наук. Нагороджений Грамотою Президента України.

Автор понад 400 наукових праць, в т.ч. 2 монографій, 4 томів підручника «Травматологія літнього віку», 12 навчально-методичних посібників, багатьох методичних рекомендацій і інформаційних листів, 12 авторських свідоцтв та 17 патентів України, 6 свідоцтв авторського права на твір.