Основні напрямки науково-дослідної роботи:

1. “Ендопротезування суглобів”;
  2. “Нестабільність колінного та плечового суглобів”;
  3. “Дискоектомії та мікродискоектомії при остеохондрозі хребта”;
  4. “Металоцементний остеосинтез переломів кісток у людей літнього віку”;
  5. “Диагностична та хірургічна артроскопія суглобів”.
  6. «Реконструктивно відновні втручання на кістках та суглобах».
  7. «Ударно-хвильова терапія у лікуванні порушень зрощення переломів кісток»

З 2016 по 2021 роки на кафедрі були захищені дисертації:

1. Дибкалюк Сергій Віталійович. Профілактика, діагностика і лікування дегенеративних захворювань шийного відділу хребта при позиційній компресії брахіоцефальних артерій. На здобуття наукового ступеня доктора наук. Фах ортопедія і травматологія; серцево-судинна хірургія.
  2. Штонда Дмитро Володимирович «Діагностика та лікування пере протезних переломів стегнової кістки після ендопротезування кульшового суглоба». На здобуття наукового ступеня доктора філософії.
  3. Са-Фей «Вплив удорно-хвильової терапії на регенерацію кісткової тканини». На здобуття наукового ступеня доктора філософії.
  4. Горбань Д.А. Ускладнення пов’язані з хірургічними доступами ендопротезування кульшового суглоба. Патогенез, діагностика, профілактика і лікування
  5. Герасимюк Б.С. Діагностика, лікування та профілактика ахілобурситу. На здобуття наукового ступеня доктора філософії.

На сьогодні на кафедрі виконуються дисертації:

1. Оліфіренко О.І Використання регенеративних технологій у лікуванні остеоартриту. На здобуття наукового ступеня доктора філософії.
  2. Гапон О.М. Інтрамедулярний остеосинтез ключиці компресійним стержнем.
  3. Ременюк Ю.К. Вплив ударно-хвильової терапії накістково-гнійні запалення.