Google search

 
 

У межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки в галузі освіти на 2005 – 2008 рр. (термін дії продовжений до підписання нової Програми) словацькою стороною надаються стипендії на навчання та стажування громадян України в закладах вищої освіти Словацької Республіки. 

Зокрема, у 2021/2022 навчальному році для українців передбачені квоти:

  • до 5 студентів на часткове навчання до закладів вищої освіти (термін: до 10 місяців);
  • до 3 студентів 5 курсу Ужгородського національного університету, кафедра словацької філології, спеціальність «Вчитель словацької мови і літератури» (термін: до 5 місяців);
  • до 5 стажистів та докторантів/аспірантів з метою викладання лекцій або науково-дослідницьких робіт для викладачів ЗВО або дослідників (термін: до 10 місяців);
  • 5 осіб для участі в літній школі з вивчення словацької мови та культури в серпні 2020 року (Stadia Academeca Slovaca).

У разі потреби можлива мовна підготовка, як складова частина навчання.

Словацька Республіка забезпечить українським громадянам:

  • безкоштовне навчання;
  • виплату стипендії в розмірах, встановлених для іноземних студентів і докторантів/аспірантів у Словацькій Республіці;
  • проживання в студентських гуртожитках.

Зважаючи на ситуацію щодо поширення COVID-19, Міністерство освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки вжило нових заходів щодо виплат стипендій за умов надзвичайної ситуації. У разі зміни очної (стаціонарної) форми навчання на дистанційну протягом академічного року, у зв’язку з надзвичайною ситуацією, стипендія надається в розмірі 50% від загальної місячної виплати.

Заявка для кандидатів для здобуття стипендій у 2021/2022 академічному році та детальна інформація про стипендії розміщена на сайті Міністерства освіти, науки, досліджень та спорту Словацької Республіки (англійською мовою). Міністерство освіти і науки України прийматиме заявки (заповнена аплікаційна форма та необхідні документи) в електронному та паперовому форматі у 2-х примірниках (необхідно надіслати документи в обох зазначених форматах).

Поштова адреса: Проспект Перемоги, 10, 01135, Київ, Україна

Міністерство освіти і науки України

Управління міжнародного співробітництва та протоколу

В електронному форматі скановані PDF-документи необхідно надіслати на електронну адресу [email protected], зазначивши в темі листа «Стипендії на навчання в Словацькій Республіці 2021».

Кінцевий термін подання заявок – 01 квітня 2021 року.

Більш детальна інформація на сайті https://www.minedu.sk/scholarships-offered-within-the-framework-of-bilateral-programs-of-cooperation-for-20212022/ та у відділі міжнародного співробітництва НМАПО імені П.Л.Шупика (моб.тел.097 14 17 456).

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також