Google search

 
 

На початку червня 2021 року була підписана угода про співпрацю між Національним університетом охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика та приватною багатопрофільною клінікою R+ Medical Network, що дозволило розширити перелік клінічних баз НУОЗ України імені П. Л. Шупика, зокрема розташуванням на базі стаціонарного відділення цього лікувального закладу кафедри хірургії та судинної хірургії з метою реалізації комплексної програми спільної навчальної, наукової та лікувальної діяльності.

Підписанню цієї угоди передувала низка консультацій та оперативних нарад за участю завідувача кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професора С. Саволюка та адміністрації приватної багатопрофільної клініки R+ Medical Network, під час яких визначалися основні вектори та напрямки консультативної, лікувально-профілактичної (планової та ургентної), науково-дослідної (виконання науково-дослідних робіт кафедри, набір клінічного матеріалу для аспірантів) та навчальної (інтерни, слухачі циклів тематичного удосконалення та спеціалізації) роботи. 

До підписання цієї угоди колективом кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика за участю завідувача кафедри, професора С. Саволюка та аспірантів Д. Завертиленко, А. Дембіцького, Г. Мельничука на базі клініки R+ Medical Network було проведено серію показових малоінвазивних операцій – баріатричних (лапароскопічна рукавна резекція шлунку при метаболічному синдромі та морбідному ожирінні - 5), проктологічних (3), ендовенозних операцій з приводу варикозної хвороби вен нижніх кінцівок та її ускладненнях (6), крім цього, були виконані лапароскопічні втручання з приводу грижі стравохідного отвору (1) та хронічного калькульозного холециститу (2), продемонструвавши високий професіоналізм хірургічних бригад кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, володіння сучасними малоінвазивними хірургічними технологіями та інтеграцію інноваційних стандартів хірургії швидкого відновлення.

 

Використання потужностей нової сучасної клінічної бази дозволить диверсифікувати можливі ризики щодо карантинного закриття державних установ для лікування пацієнтів на COVID-19, нівелюючи можливі негативні наслідки щодо виконання навчально-виробничого плану та якості практичної підготовки лікарів-інтернів та слухачів кафедральних циклів тематичного удосконалення та спеціалізації, набору тематичного клінічного матеріалу та виконання науково-дослідних та дисертаційних кафедральних робіт.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також