Google search

 
 

6 листопада 2023 року за сприяння Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, Всеукраїнської асоціації безперервної професійної освіти лікарів та фармацевтів, профільних асоціацій хірургів та анестезіологів України відбулася чергова  науково-практична фахова школа-семінар «Міждисциплінарний альянс: хірургія та анестезіологія».

Модерація цього заходу експерт-класу була доручена завідувачу кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професору С. Саволюку. 

Тематика заходу охоплювала огляди сучасних консенсусних документів щодо стратегій періопераційного знеболення та ступеню його адекватності в контексті хірургії швидкого відновлення, лікування та профілактики гострого та хронічного больових синдромів, сучасні рекомендації щодо лікування облітеруючого атеросклерозу артерій нижніх кінцівок, синдрому діабетичної стопи та хронічних ран, аспекти антибіотикорезистентності та шляхи її профілактики та інтенсивної терапії невідкладних станів у хірургії та анестезіології. 

Фаховими запрошеними експертами були співробітники Національного інституту раку, Національного інституту хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова, Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Львівського національного медичного університету та нашого університету. 

Фахова дискусія, велика кількість запитань, експертні думки профільних фахівців зробили захід цікавим та насиченим актуальною корисною інформацією.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу