19 червня 2023 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика (завідувач кафедри – професор С. Саволюк) відбулася проміжна атестація лікарів-інтернів за спеціальністю «Хірургія» 2-го року навчання.

До атестації були допущені усі лікарі-інтерни, які виконали в повному обсязі навчальну програму, не зважаючи на те, що навчання припало на час пандемії COVID-19 та повномасштабної війни в Україні.

Під час проведення атестації лікарі-інтерни продемонстрували високий рівень теоретичних знань та практичної підготовки за основним фахом (в тому числі сучасних лапароскопічних та ендоскопічних хірургічних лікувально-діагностичних технологій, методикою терапії негативним тиском, знанням сучасних покриттів ранових поверхонь), а також з основ тактичної медицини та військової хірургії.

У заключному слові завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, професор С. Саволюк наголосив на необхідності подальшого вдосконалення фахового рівня під час інтернатури на базах заочного стажування, які будуть перевірятися співробітниками кафедри впродовж року відповідно до затвердженого плану, поглиблення знань та навичок з тактичної медицини та військової хірургії.