Доцент кафедри філософії НУОЗ України імені П.Л. Шупика Єгор Буцикін залучений в якості експерта та викладача до школи перекладачів філософських текстів.

Школа організована за підтримки Культурної інституції «Міжвухами».  Мета інституції - трансформувати систему української культури таким чином, щоб підвищити творчі можливості наукової молоді.

Мета школи — підготувати нову генерацію професіоналів, які працюватимуть над перекладом філософських текстів. Усі програми школи – практично орієнтовані. Протягом навчання кожен студент перекладатиме щонайменше два філософські тексти, пройде стажування з менторською підтримкою та опублікує свої перші роботи.

У класі доцента Єгора Буцикіна студенти працюватимуть над перекладом програмних статей з філософії та методології англо-американської психології.

Перелік класів, деталі вступу, умови навчання та відповіді на поширені питання шукайте за посиланням  https://school.mizhvukhamy.com/

Досвід участі в проекті доцента кафедри філософії Буцикіна сприятиме підвищенню якості викладання на навчальних циклах для аспірантів в НУОЗ України імені П.Л. Шупика, зроблені в рамках проекту переклади використатимуться для роботи на семінарських заняттях з основного та вибіркових циклах підготовки докторів філософії PhD на кафедрі філософії.