Доступ до баз SCOPUS та Web of Science надано через провайдера послуг підключення до наукометричних баз даних Державна науково-технічна бібліотека України за наказом Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України».

Скористатися входом до наукометричних баз можна з будь-якого компьютера адміністративного та лабораторного корпусу Університету, а також отримати дистанційний доступ до наукометричної бази Web of Science зареєструвавшись у мережі Університету.

З питаннями і додатковою інформацією просимо звертатися до відділу наукових електронних ресурсів та інноваційних технологій Наукової бібліотеки НУОЗ України імені П. Л. Шупика.

Тел. +38 (050) 421 46 46  e-mail: [email protected]