Інформуємо, що Public Organisation United Ukrainian University пропонує консультативну підтримку українським закладам освіти, зокрема, з питань використання навчальних курсів та програм на платформах Coursera, edX; безпечного завантаження матеріалів у хмари; надання іншої технічної підтримки тощо.

Нагадуємо, що на освітній платформі Coursera розміщено понад 400 курсів з питань медицини та охорони здоров'я, зокрема з нейробіології, патологічної анатомії, онкології, фармації, управління охороною здоров'я.

Платформа edX пропонує понад 300 курсів з проблем анатомії, стоматології, епідеміології, медичної інформатики тощо. Наприклад, «Харчування та хвороби: мікробіом людини», «Харчування, серцеві хвороби та діабет», «Молекулярні основи медицини» тощо.

Переважна більшість курсів представлена англійською мовою, є можливість підключення субтитрів іншими мовами.

Якщо кафедрам потрібна підтримка у просуванні інтернет курсів, просимо звертатися до відділу міжнародного співробітництва за телефоном +38063 590 10 91 (Viber, Telegram, WhatsApp); ектронною поштою: [email protected]