Королівський коледж патологів, Великобританія, пропонує підтримку лікарям з України, які були змушені виїхати до Великобританії через воєнні дії.

Можливість взаємодії з іншими патологоанатомами та доступ до освітніх ресурсів Коледжу може допомогти лікарям-біженцям та їх потенційній кар’єрі в області патології у Великобританії.

Серед ресурсів, доступних для фахівців, є Інформаційний бюлетень Президента Коледжу, доступ до мережі для учасників веб-сайту (MyRCPath), знижки на заходи освіти та науки, доступ до менторської підтримки тощо.

Ці та інші можливості відкриті за умови участі у програмі Refugee Membership Королівського коледжу патологів. Заяву на участь можна надіслати на електронну пошту: [email protected]

Подальша інформація, зокрема Refugee Scheme Form 2021, за посиланням: https://www.rcpath.org/international/information-for-refugee-pathologists.html