Google search

 
 

2-10 травня 2020 року для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації відбудеться закордонна навчальна поїздка.

Проєкт організовано французькою неурядовою громадською організацією «Асоціація французько-української співпраці у сфері охорони здоров’я та фармації» (ASFUDS) у співпраці зі Світовою федерацією українських лікарських товариств (СФУЛТ).

До участі в Програмі запрошуються лікарі всіх спеціальностей, провізори й інші працівники сфери охорони здоров’я, інтерни, студенти медичних університетів із числа громадян України. Метою проєкту є ознайомлення вітчизняних лікарів і студентів медичних університетів із однією з кращих у світі моделей охорони здоров’я, роботою медичних установ та системою підготовки медичних кадрів у Нідерландах та Бельгії, відвідування спеціалізованих музеїв медицини тощо. Крім того, поїздка надає можливість ознайомитися з європейськими містами: Берлін (ФРН), Амстердам, Делфт, Роттердам, Гаага, Гауда, с. Кіндердайк (Нідерланди), Антверпен (Бельгія), Краків (Польща). Кожен учасник Програми отримає іменний сертифікат про зарубіжне навчання (стажування), 72 год. (враховується при атестації лікарів, розподілі випускників медичних навчальних закладів, підтверджує міжнародний досвід кандидата для присвоєння вченого звання доцента або професора) та про нарахування 35 балів безперервного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я.

Для реєстрації необхідно звернутися до менеджера Програми за номером 050 711 37 98 (Андрій Миколайович).