Шановні колеги! Маємо честь запросити лікарів - стоматологів взяти участь у семінарі "Актуальні питання стоматології воєнної доби. Стоматологічні прояви загальносоматичної патології, сучасні методи комплексної реабілітації" кафедри ортопедичної  стоматології, цифрових технологій та імплантології  НУОЗ України імені П. Л. Шупика (офіційний провайдер заходів БПР 1065) в онлайн форматі, яка відбудеться 22 січня 2024 року.

Дата проведення: 22 січня 2022 р.

Тривалість проведення: 1 день (6 годин)/

Вартість участі - 600 грн.

Формат проведення: онлайн

За участь у семінарі  після успішного складання тестового контролю в гугл формі Ви отримаєте сертифікат на 10 балів безперервного професійного розвитку. Захід враховується для лікарів-стоматологів, лікарів-стоматологів-ортопедів, лікарів-стоматологів-терапевтів, лікарів-стоматологів-дитячих, лікарів-пародонтологів, лікарів-стоматологів-ортодонтів, лікарів-стоматологів -хірургів та лікарів--щелепно-лицевих хірургів, молодших спеціалістів з медичною освітою за фахом «Стоматологія» і «Ортопедична стоматологія».
Під час роботи семінару  передбачаються дискусії з питань фундаментальних і прикладних досліджень в галузі сучасної стоматології.

Програма семінару:

09.45 - 10.00 - Підключення учасників до семінару

10.00 - 11.00 Доповідь «Протоколи надання невідкладної домедичної і медичної допомоги населенню під час бойових дій»

Доповідач: професор кафедри  П. Леоненко.

11.00-12.00 Доповідь "Основи дентальної імплантації”

Доповідач:  завідувач кафедри професор В. Біда.

12.00 - 13.00 Доповідь “Методики дентальної імплантації: переваги і недоліки”

Доповідач:  завідувач кафедри професор В. Біда.

13.00-13.40 Дискусія. Відповіді на запитання.

13.40-15.40 Доповідь «Стоматологічні прояви загальносоматичної патології в умовах воєнної агресії, сучасні методи комплексної реабілітації »

Доповідач: професор  кафедри О. Дорошенко.

15.40 - 16.00 Дискусія, відповіді на запитання

Реєстрація на захід за посиланням

Електронна адреса [email protected]  - професор Олена Дорошенко.