Google search

 
 

19 листопада,  у суботу, співробітники кафедри кардіології провели безкоштовні факультативні онлайн заняття для сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів та нефрологів і гастроентерологів.

Аудиторія була  дуже чисельною та об’єднала медичних працівників з усієї України.

Цей медичний захід був присвячений розбору клінічних випадків з кардіології, нефрології, гастроентерології.

Велику увагу лікарів привернула до себе дискусія спеціалістів на тему: «Нові ренопротекторні можливості у хворих на хронічну хворобу нирок» за участю С. Кушніренко, М. Долженко.

Які проблеми зі здоров’ям можна привезти з закордонної відпустки? Сьогодні артеріальна гіпертензія є однією з найбільш частих патологій, з якою зустрічаються наші лікарі. І ніби все відомо і давно прописано в протоколах, але лишаються питання щодо її лікування. Всі відповіді слухачі отримали під час спільної доповіді І. Давидової та Л. Конопляник.

На цікавій лекції: «Глюкокортикоїди в практиці сімейного лікаря: на що звертати увагу?» І. Головач був представлений клінічний кейс з нестандартним пацієнтом.

Нові нюанси та сучасні дані по веденню пацієнта з  запальним захворюванням кишки були представлені на майстер-класі В. Пироговського.   

Організатори та спікери заходу відмітили активність лікарів під час такого формату зустрічі та подякували за актуальні питання.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також