Google search

 
 

З початком загарбницької війни і окупації російськими військами України, змінилося життя всіх співвітчизників. Науково-педагогічні працівники кафедри офтальмології НУОЗ України імені П. Л. Шупика, відповідно до наказу ректора проводять  онлайн заняття з інтернами, слухачами, аспірантами та клінічними ординаторами.

Але вимушене переміщення по Україні і співпраця з лікувальними закладами, як офтальмологи–волонтери, зобов’язує нас працювати з повною професійною віддачею. 

Нашими тимчасовими клінічними базами стало 7 медичних закладів, де надаємо допомогу від первинної ланки до високоспеціалізованої допомоги. Провели за цей час близько 2,5 тисяч оглядів і консультацій, 235 операцій воїнам ЗСУ, тимчасовим переселенцям, місцевим жителям. Нашими домівками стали Київщина, Вінниця, Тернопіль, Чернівці, Івано-Франківськ, Львів, Ужгород. В Києві працює три клінічні бази, де наші викладачі і інтерни працюють 24/7. 

На фото НПП кафедри офтальмології Дмитро Жмурик, Оксана Петренко, Сергій Риков, Юлія Панченко, Юрій Барінов, Оксана Туманова, Ольга Денисюк за виконанням професійних і людських обов‘язків.