Google search

 
 

Впродовж 23 – 24.03.2022 р. кафедрою медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П. Л. Шупика проведено фаховий семінар «Нагальні питання безпеки життєдіяльності і організації медико-санітарної допомоги населенню в умовах воєнних дій» (16 год.).

Фаховий семінар проводився із застосуванням освітньої платформи на базі Google Classroom і комунікації в групі Viber. Під час семінару учасники ознайомились з сучасною інформацією за наступними інформаційними блоками:  «Основи тактичної медицини за стандартами НАТО», «Медичне сортування і евакуація. Деконтамінація», «Психологічна та інформаційна безпека», «Хімічна та техногенна безпека», «Ядерна безпека», «Біологічна безпека». Кожний інформаційний блок був представлений основним і додатковими матеріалами, що дозволило набути учасникам базових знань з кожної теми, а також розширити їх з огляду на свої лікарські потреби.  

Семінар проходив в режимі офлайн, що забезпечило максимальний технічний доступ до навчальної інформації всіх учасників в режимі «24/7». Також,  науково-педагогічними працівниками кафедри здійснювалась групова і індивідуальна комунікація з учасниками семінару, їм надавалась консультативна і методична допомога. 

У фаховому семінарі взяли участь 133 лікаря з 17 областей України. Пройшли підсумкове тестуванні і успішно завершили навчання 113 лікарів (85,0 %).

Результати анонімного опитування учасників фахового семінару щодо оцінки якості реалізованої освіти показали, що всі слухачі оцінили її на високому організаційному і навчально-методичному рівні. Підсумкова оцінка задоволення навчальним контекстом становить (за 5-бальною оцінкою) – 4,90 ум. од.

Учасники семінару висловили свої враження: «Матеріал був викладений змістовно, нічого зайвого. Дякую!». «Дуже корисно, актуально. Ознайомилась з матеріалом - в захваті, не можна було відволікатися. Велика Вам подяка! Чекаю наступного семінару». «Захід проведено на високому професійному рівні». «Дуже актуальна й необхідна підготовка для будь-якого медпрацівника». «Дякую, досить інформативно і нажаль актуально». «Цікавий та своєчасний семінар». «Навчальний захід досить актуальний, змістовний, інформацію викладено компактно та доступно». «Як можливо частіше проводити такі цікаві курси. Сподіваюсь зустрінемося вже на наступних курсах у мирний час». «Ідеально в надзвичайних умовах нашої Держави. Все буде Україна!!!». «Ви завжди даєте правильні поради. Нехай результати вашої роботи будуть тільки позитивними. Душевного Вам спокою, світлої надії, добробуту». «Дякую за можливість в такий нелегкий час заробити бали онлайн». «Сподобалось, що не прив'язана до екрану онлайн в незручний для мене час!». «Дякую, що надали можливість ознайомитись з важливим та необхідним матеріалом». «Такий формат дуже підходить, бо можна вивчати в зручний час. Дякую» тощо.

За результатами опитування також визначено найбільш актуальну для лікарів тематику і форми БПР, які будуть враховані кафедрою для підготовки короткочасних заходів у подальшому. 

Кафедра продовжує і далі працювати у напрямку забезпечення короткочасних форм БПР. СЛАВА УКРАЇНІ!

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 71.5% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також