Google search

 
 

В Україні триває воєнний стан і однією зі сфер життя, що найбільше постраждала від дій окупантів, стала освіта. Проте бажання пізнання нового, набуття необхідних навиків дослідника перемагають складнощі, пов’язані з їх отриманням. Для всіх, хто має можливість доєднатися до навчання, кафедра інформатики, ІТ і ТДН здійснює освітній процес у новому форматі.

З 21 лютого по 25 березня для здобувачів вищої освіти очної (денної) форми навчання, які вступили до аспірантури в 2021 році за акредитованими освітньої-науковими програмами зі спеціальностей 221 Стоматологія, 222 Медицина, 224 Технології медичної діагностики та лікування, 228 Педіатрія та 091 Біологія, відбувається навчання нормативній навчальній дисципліні «Сучасні інформаційні технології у науковій діяльності та біостатистика».

Особливість підходу кафедри до навчання полягає у застосуванні так званого конвеєрного підходу, коли реалізуються заплановані повтори занять та деталізація окремих тем і модулів задля забезпечення кожному аспіранту можливості додаткового прослуховування необхідного йому матеріалу. Подібний підхід максимально забезпечує й індивідуалізацію навчальних процедур. Для надання можливості «живого» спілкування кафедрою реалізовано змішане дистанційне навчання – в синхронному та асинхронному форматах.

Здобувачі зазначають, що застосування нового підходу допомагає аспірантам не випасти з освітнього процесу та здобувати нові знання навіть у таких складних умовах.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу