Вже стала доброю традицією співпраця кафедри офтальмології Національного університету охорони здоров'я України імені П.Л. Шупика (завідувач кафедри– член-кореспондент НАМН України Сергій Риков) і кафедри щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця (завідувач кафедри професор Андрій Копчак).

Минулого тижня на базі кафедри офтальмології НУОЗ України імені П.Л. Шупика в клініці «Медіцентр Україна/Доктор ЛОР/Нерв/Зір»  молодому пацієнту з діагнозом «Перелом нижньої стінки орбіти зліва» була проведена високотехнологічна операція по відновленню орбіти, професором кафедри офтальмології НУОЗ України імені П. Л. Шупика О. Петренко та д.мед.н., доцентом кафедри щелепно-лицевої хірургії та сучасних стоматологічних технологій Інституту післядипломної освіти НМУ імені О.О.Богомольця Ю. Чепурним.

Реконструкцію орбіти провели індивідуалізованим пацієнтоспецифічним імплантатом, який було виготовлено з використанням комп'ютерних технологій і надруковано на 3D принтері.

Застосування мультидисциплінарного підходу в менеджменті пацієнтів з травмами орбіти сприяє отриманню оптимальних функціональних та естетичних результатів лікування. Реконструкція орбіти з застосуванням цифрового протоколу – яскравий приклад успішного втілення наукових розробок у клінічну практику для повернення пацієнтів до повноцінного життя після травм обличчя.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів