21 січня 2022 року відбувся іспит та атестація лікарів-інтернів на визначення рівня теоретичних знань та практичних навичок державною атестаційною комісією за головуванням завідувача кафедри професора Галини Пилягіної на базі кафедри психіатрії, психотерапії та медичної психології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.

Лікарі-інтерни показали задовільний рівень обізнаності в спеціальності «Психіатрія»: мають достатню базу теоретичних знань, рівень оволодіння практичними навиками. Їхні кваліфікаційні характеристики цілком відповідають вимогам необхідним для практичної діяльності лікаря-психіатра. Лікарі-інтерни в повній мірі оволоділи сучасними методами профілактики, діагностики, лікування, реабілітації та диспансеризації хворих психіатричного профілю, навиками надання швидкої та невідкладної медичної допомоги. Підтвердили свої знання та вміння проходженням  комп’ютерного тестування, складанням практичних навичок, здачею тестів «КРОК-3» та заключного державного іспиту.

Члени атестаційної комісії – науково-педагогічні працівники кафедри - визначили рівень підготовки лікарів-інтернів, як позитивний. Звання лікаря психіатра отримали 30 інтернів, які в повному обсязі виконали навчальний план і програму інтернатури за спеціальністю «Психіатрія» протягом 2021-2022 рр. Рішення про присвоєння інтернам звання лікаря-спеціаліста за фахом «Психіатрія» було одностайним.

Після навчання всі лікарі-інтерни відповіли на запитання анонімних анкет. Аналіз результатів анкетування показав високі оцінки загальної вдоволеності організацією навчального процесу та викладанням на кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології НУОЗ України імені П.Л. Шупика. На кафедральному засіданні був проведений аналіз анкетування та прийняті рішення, що сприяють покращенню навчального процесу на циклі інтернатури за спеціальністю «Психіатрія».

Вітаємо наших молодих колег та бажаємо їм плідної професійної діяльності, ентузіазму для подальшого саморозвитку та вірної удачі.

Доступність матеріалу: 74.67% - 3 Голосів