Google search

 
 

Ні дощ, ні сніг не заважає збиратися лікарям щосуботи на он-лайн навчання разом з кафедрою кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика.  6 листопада відбулася одна з таких зустрічей.

Коротенький звіт про  медичну зустріч.

Як потрібно призначати бета-блокатори при лікуванні СН за рекомендаціями ESC 2021? Розповідав д.м.н. Д. Рябенко, а також поділився своїм досвідом призначення карведілолу у пацієнтів з інфарктом міокарда та фактично ДКМП.

Д.м.н. Г. Кожина пояснювала, чому постковідну депресію треба лікувати у фахівця, а також що включає в себе підтримка психічного здоров’я пацієнтів після COVID-19.

Як завжди неперевершеною була доповідь проф. Д. Іванова  щодо впливу високого артеріального тиску на формування хронічної ниркової недостатності.

На досить важку тему спілкувалися  проф. О. Ковальов та д.м.н. С. Кожухов: «Онкоасоційований тромбоз». Детально обговорили  застосування НОАК онкологами в рутинній практиці, а також оцінили розвиток кардіо-онкології в Україні за що окрема подяка С. Кожухову.

Ну звісно не обійшлося без розбору кардіологічних питань:

Ендотеліальна дисфункція – одна з причин більшості ускладнень. Як можна вплинути на прогноз? - тема  доповіді д.м.н. В. Чижової.

Чи є гендерні відмінності в лікуванні серцево-судинних захворювань? – це питання розглядали лікарі разом з проф. М. Долженко.

Подяка всім лікарям за активну участю та цікаві питання.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також