Google search

 
 

13 листопада відбувся черговий Консиліум фахівців при коморбідних станах за участю колективу кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, що був присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом.

Основною темою зустрічі стали питання, що об’єднують кардіологію та ендокринологію.

Діабетична нефропатія. Погляд нефролога, кардіолога.
Подяка за дискусію провідним фахівцям доц. С. Кушніренко, проф. М. Долженко.

Важливим є питання щодо лікування  стенокардії та цукрового діабету: як покращити якість життя таким пацієнтам? Розповідав проф. С. Федоров.

Сучасні погляди на діагностику і лікування облітеруючого атеросклерозу судин нижніх кінцівок озвучив доц. Д. Миргородський.

 Проф. О. Морозова разом з лікарями працювали над вирішенням проблеми  постковідних панічних атак.

Як лікувати серцеву недостатність у хворого на COVID-19 з цукровим діабетом? Детально розбирали к.м.н. Л. Конопляник та проф. М. Долженко опираючись на сучасні рекомендації та дані останніх наукових досліджень.

Велику увагу приділили питанням контролю АТ при цукровому діабеті,  дякуючи проф. Ю. Рудик були розглянуті всі важливі моменти.

Окрім хворих з ковідом, є й інші пацієнти з досить проблемними діагнозами та станами, що потребують великої уваги лікарів. Одну з таких проблем обговорювала проф. М. Долженко: «Резистентна гіпертензія».
Фібриляція передсердь досить поширене порушення ритму серця, але питання антиаритмічної терапії мають досить багато тонкощів над якими активно працювали слухачі разом з С. Пророк, розглядаючи типові випадки з клінічної практики.

Як завжди було багато цікавих питань від слухачів, а також розборів клінічних ситуацій.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також