Google search

 
 

Корисна інформація надійшла  від Державної науково-технічної бібліотеки України. Задля підтримки студентів, викладачів та науковців, які використовують ресурси EBSCO, представники платформи створили коротке навчальне відео українською мовою, яке допоможе краще розібратись в особливостях та варіантах пошуку в базах даних EBSCO. Відео доступне за посиланням: EBSCO Tutorials | EBSCOhost – Ukrainian (https://youtu.be/fSXABHgu_a8).

EBSCOhost це доступні через веб-інтерфейс бази даних наукової інформації з галузей медицини, фізики, хімії, економіки та інших наук, що періодично оновлюються. Власником EBSCOhost є компанія EBSCO Publishing, яка, у свою чергу, є дочірньою компанією EBSCO Industries.

EBSCOhost надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих статей наукових журналів, довідників та інших публікацій з різних наукових дисциплін. Включає в себе як бази даних доступні на умовах передплати, так і бази даних, які знаходяться у відкритому доступі.

Представники EBSCO заохочують розміщувати посилання на відео на сайтах ваших бібліотек та поширювати його між кінцевими користувачами. 

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також