Google search

 
 

12 жовтня 2021 року відбулася чергова в цьому році фахова школа з хірургії, організована кафедрою хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П.Л. Шупика за ініціативи її завідувача, професора Сергія Саволюка.

Тематика заходів, що проводилися впродовж року, охоплює складні питання діагностики та диференційної діагностики ургентної хірургічної патології органів черевної порожнини та заочеревинного простору в контексті сучасних лікувальних та тактичних консенсусних документів з акцентами на малоінвазивну хірургію та компоненти протоколу хірургії швидкого відновлення та представлення існуючих поглядів на лікування хірургічних пацієнтів з COVID-19 та його ускладненнями.

Цього разу фахова школа мала мультидисциплінарний характер, оскільки разом з урологом розглядалися аспекти діагностики, диференційної діагностики курації пацієнта з болем в поперековій області.

Огляди сучасних гайдлайнів з позиції хірурга та уролога з акцентами на сучасну малоінвазивну стратегію діагностики та лікування дозволяють максимально адекватно вирішити лікувально-діагностичні питання з вибором раціональної тактики в кожному конкретному клінічному випадку.

Предметна фахова дискусія, висвітлення контрверсійних позицій, клінічний розбір складних коморбідних пацієнтів, велика кількість запитань зробили захід цікавим та насиченим корисною, актуальною та необхідною інформацією для хірургів, урологів та лікарів загальної практики.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу