Google search

 
 

2 жовтня кафедра терапевтичної стоматології Інститут стоматології спільно з правлінням ВГО «Асоціації лікарів-пародонтологів України» під керівництвом професора Галини Білоклицької провели чергове засідання фахової школи по пародонтології. Програма складалась з практичних пропозицій від експертів в клінічній пародонтології.

Серед лекторів відомі фахівці з клінічної пародонтології: чл.-кор. НАМН України  Г. Білоклицька, професори Ю. Чумакова, Т. Петрушанко, д.мед.н. О. Копчак, доцент Т. Центило, д.сіл.н. Л. Борисенко.

Аудиторія лікарів-стоматологів 2 жовтня значно зросла - вранці, в суботу, в прямому ефірі було приблизно 300 слухачів, що свідчить про великий інтерес лікарів до програми фахової школи. Про те, що організація даної фахової школи була своєчасною, свідчить і велика кількість позитивних відгуків лікарів-стоматологів. Всі засідання фахової школи проходять дуже динамічно, після кожної лекції лікар має можливість задати питання, висловити свою особисту думку з прослуханої темі. Аналіз анкет з контрольними питаннями за темами лекцій, отриманих після 1-го і 2-го дня засідань, показав, що лікарі-стоматологи поставились дуже відповідально до віртуальної оцінки їх знань - правильні відповіді становлять від 80 до 95%. Наш перший досвід в проведенні фахової школи вже показав нам свою затребуваність лікарями-стоматологами та може розглядатись, як одна із вдалих форм неформальної освіти, яку в подальшому, кафедра терапевтичної стоматології зможе активно впроваджувати в навчальну програму на майбутній рік.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також