Google search

 
 

Шановні лікарі! Запрошуємо Вас прийняти участь у науково-практичній фаховій школі-семінарі «Здоров’я нації в ХХІ столітті».

Захід відбудеться 29 вересня з прямою онлайн-трансляцією наживо одразу в усіх містах і населених пунктах Черкаської та Кіровоградської областей.

 

Фахова школа проходить під егідою ВсеукраїнськоЇ асоціації безперервної професійної освіти лікарів і фармацевтів та за підтримки Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика. 

Навчання відбуватиметься у форматі дискусійного клубу «За круглим столом» з провідними експертами, це Е. Андреєв, Л. Юдіна, І. Головач, Т. Слободін та інші. Ви отримаєте лише актуальні знання, засновані на доказовій медицині та сучасні клінічні протоколи. 

Захід безкоштовний, попередня реєстрація обов‘язкова. 

Посилання на реєстрацію: https://semnathealthif2909.ticketforevent.com/? 

Після закінчення заходу зареєстровані учасники матимуть можливість отримати сертифікати НУОЗ України імені П. Л. Шупика (10 балів). 

Увага! Найактивніший учасник, який надішле найкращі запитання експертам у чат отримає почесну нагороду від Асоціації. Обов'язково перед запитанням вкажіть ПІБ та місто. 

 Детальну інформацію про захід шукайте на сайті школи: http://asprofosvit.com/nationhealth2909 

 Чекаємо на вас 29 вересня 2021 року, початок о 10.30 год.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу