Google search

 
 

Незабаром у Національному університеті охорони здоров’я України Імені П. Л. Шупика розпочнеться новий навчальний рік. В умовах потенційного посилення темпів захворюваності на COVID-19 кафедра онкології ретельно готується до прийому інтернів першого року навчання на цикл зі спеціальності «Клінічна онкологія».

Про створення належних умов для навчання інтернів своєчасно потурбувався завідувач кафедри онкології професор Прокіп Гордійчук. Відповідно до чинного Наказу МОЗ України № 698 від 23.03.2020 р. пункту 2 надання медичної та паліативної допомоги хворим на онкологічні захворювання у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я не припиняється. Саме тому на кафедрі продовжують удосконалюватися умови для безперервної теоретичної та практичної підготовки лікарів-інтернів. 

Для навчання виділено нову простору аудиторію з комфортними умовами для проведення лекцій та семінарів. Крім цього, на базах кафедри забезпечені усі умови для навчання інтернів відповідно до санітарно-гігієнічних вимог з урахуванням програми планових заходів щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби COVID-19. 

Другого серпня проведена реєстрація лікарів-інтернів, які будуть навчатися на очному та заочному циклах за контрактом. Завідувач кафедри професор Прокіп Гордійчук представив молодим спеціалістам план навчання в інтернатурі та завдання, які стоять перед молодими фахівцями. Лікарі-інтерни ознайомились з вимогами щодо рівня теоретичної та практичної підготовки. Їм була презентована структура клінічної бази навчання – провідного онкологічного центру міста Київ (КНП «Київський міський клінічний онкологічний центр») з його поліклінічним, діагностичним та стаціонарними підрозділами. 

Після ознайомчої співбесіди лікарі-інтерни приступили до практичної реалізації навчального плану за спеціальністю «Клінічна онкологія».

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 90% - 5 Голосів

Загальна оцінка матеріалу