На кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології НУОЗ України імені П. Л. Шупика 29 червня 2021 року відбувся залік контролю знань для лікарів-інтернів першого року навчання. Залік був проведений викладачами кафедри на чолі із завідувачкою кафедри, професором Г. Пилягіною, і включав оцінку теоретичних знань та практичних навиків, які інтерни відточували впродовж семестру.

Майбутні спеціалісти успішно склали іспит, показавши достатній рівень засвоєння базових знань, покладених у програму інтернатури першого семестру за спеціальністю «Психіатрія», розуміння принципів діагностики та лікування психічних розладів.

Після завершення заліку лікарям-інтернам запропоновали заповнити анонімні анкети, в яких можна було оцінити роботу викладачів кафедри. Аналіз результатів анкетування показав загальну задоволеність змістом та організацією навчання на кафедрі психіатрії, психотерапії та медичної психології  НУОЗ України імені П. Л. Шупика. Зауваження, викладені в анонімних анкетах, стосувалися обмежень проведення занять у відділеннях клінічної бази кафедри КНП КПНЛ «Психіатрія», що було викликано карантином внаслідок пандемії COVID-19. Безумовно ми сподіваємся на можливість продовження навчання у звичайному навчальному режимі в наступному семестрі.

Вітаємо наших молодих колег та чекаємо на нову зустріч у другому семестрі!