Google search

 
 

28 травня 2021 року відбулася науково-практична конференція «Міждисциплінарні питання: сучасна діагностика та лікування» (м. Київ, Хол Чемпіонів в НСК Олімпійський).

Цей науковий форум мав кілька особливостей: по-перше, він носив міждисциплінарний характер, оскільки згідно тематики доповідей мав об'єднати та зацікавити лікарів різних спеціальностей – хірургів, ендокринологів, лікарів загальної практики, неврологів та ендокринологів; по-друге, конференція проводилася в змішаному форматі (офлайн присутність 150 делегатів згідно дотримання карантинних та протиепідемічних вимог з одночасною онлайн-трансляцією, яку спостергіали понад 1200 фахівців). 

Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика на цій конференції представляв завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії, професор С. Саволюк, який представив доповідь про сучаснi можливостi профiлактики та лiкування судинних ускладнень в амбулаторнiй xiрургiї, в якій представив узагальнений клінічний досвід кафедри хірургії та судинної хірургії стосовно сучасних принципів та підходів комплексного лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок та її ускладнень (хронічна венозна недостатність, трофічні виразки), в тому числі у пацієнтів з поєднаними ускладненнями цукрового діабету, оклюзійної патології магістральних та периферійних артерій нижніх кінцівок, хронічної серцевої недостатності. Акцентуваламя увага фахової аудиторії на пріоритетному використанні малоінвазивних ендовенозних та ендоваскулярних хірургічних втручань, систем негативного тиску та сучасного раньового дебрідменту в комбінації з клітинними репаративними технологіями, що дозволяє прискорити процес одужання та післяопераційної реабілітації цього надскладного контингенту пацієнтів на тлі дотримання косметичних результатів та високих показників якості життя після операції. 

Доповідь, мультимедійний супровід та представлені клінічні випадки викликали жваве обговорення та дискусію серед аудиторії та інших доповідачів, що, без сумніву, буде мати позитивний ефект стосовно формування правильної логістики потоків пацієнтів в клініку кафедри хірургії та судинної хірургії, стверджуючи авторитет НУОЗ України імені П. Л. Шупика щодо лікувальних інновацій на ринку вітчизняних медичних послуг.