Google search

 
 

На розширеному засіданні кафедри онкології, з дотриманням карантинних вимог, 29 січня 2021 року був підведений підсумок-аналіз підготовки лікарів-інтернів за спеціальністю «Клінічна онкологія»test

Лікарям-інтернам були  вручені сертифікати про проходження первинної спеціалізації.

З побажаннями та привітаннями молодим спеціалістам виступили завідувач кафедри професор Прокіп Гордійчук, куратори груп – професор Станіслав Мясоєдов і доцент Ольга Пономарьова.

Викладачі-куратори оголосили аналіз проведеного навчання. Так, у виступах було зазначено, що підготовка лікарів-інтернів проходила в непростих умовах запровадженого в країні, майже протягом року, карантину різного рівня, від адаптивного до більш суворого.

Вжиті керівництвом Академії, хірургічним факультетом та завідувачем кафедри онкології, заходи дозволили зберегти належний рівень підготовки лікарів-інтернів на базах очного та заочного стажування.

Всі лікарі-інтерни своєчасно успішно здали екзамен КРОК-3 та з відмінними результатами склали завершальний комп’ютерний іспит з «Клінічної онкології».

Пункт 2 чинного Наказу МОЗ України за № 698 від 23.03.2020 р., в якому говориться про те, що надання медичної та паліативної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я хворим на онкологічні захворювання не підлягає припиненню, створив умови дл?%2F %0?езперервної практичної підготовки лікарів-інтернів у відділеннях, лабораторіях і операційних під керівництвом своїх кураторів – викладачів-лікарів-онкологів.

У запровадженій на кафедрі змішаній формі навчання з активним використанням мобільного месенджера Viber та програми «ZOOM», стало можливим оперативно, керовано і контрольовано реалізувати комплексний підхід до здобуття лікарями-інтернами належних професійних знань і навичок, у повному обсязі виконати план та програму циклу.

Проведені семінари за основними темами циклу із виступами лікарів-інтернів та їх опонентів, широким обговоренням актуальних питань за участі завідувача кафедри, професорів та доцента високо оцінені слухачами. Лікарі-інтерни за період навчання брали участь у проведенні клінічних досліджень за програмами міжнародних багатоцентрових рандомізованих досліджень, мали виступи на Всеукраїнській науково-практичній конференції для молодих учених YOUNG SCIENCE, організованій НМАПО імені П. Л. Шупика.

Молоді фахівці зі спеціальності «Клінічна онкологія» випуску 2021 року з оптимізмом дивляться на перспективу свого подальшого професійного розвитку, безперервного післядипломного навчання на циклах тематичного удосконалення і майстер-класах у НМАПО імені П. Л. Шупика.навч

Читайте також