Google search

 
 

21 червня в межах безкоштовного заходу, організованого командою кафедри кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика, об’єдналися лікарі різних спеціальностей.

У заході взяли участь сімейні лікарі, кардіологи, терапевти, ендокринологи, нефрологи, ревматологи, інтервенційні кардіологи. Подія стала платформою для міждисциплінарного обміну знаннями та практичними підходами до ведення пацієнтів із серцево-судинною патологією.

Професор кафедри військової загальної практики-сімейної медицини Української військово-медичної академії Наталія Сидорова провела лекцію на тему " Заснована на валсартані терапія як універсальний солдат гіпертензіології". У фокусі — персоналізований підхід до пацієнтів із АГ і супутніми станами, акцент на безпеку та ефективність блокаторів рецепторів ангіотензину ІІ.

Далі, завідувач відділення рентген-ендоваскулярної хірургії Свято-Михайлівської клінічної лікарні Артем Говоров розповідав про "Сучасний погляд на антитромбоцитарну та статинотерапію у пацієнтів в перший рік після ГКС". Ця доповідь про ключовий період, коли кожна клінічна деталь має значення: сучасний погляд на антитромбоцитарну та статинотерапію в перший рік після гострого коронарного синдрому — як балансувати між ефективністю та безпекою, уникнути повторних подій і не втратити жодного шансу для пацієнта.

На завершення, завідувач кафедри кардіології НУОЗ  України імені П.Л. Шупика, професор Марина Долженко розглянула тему "Серцева недостатність зі збереженою ФВ. Чи треба і як треба лікувати?" Спікер акцентувала на сучасних підходах до ведення таких пацієнтів із супутньою патологією, розглянула терапевтичні стратегії з доведеною ефективністю згідно з останніми рекомендаціями та великими клінічними дослідженнями.

Після кожної лекції була сесія відповідей на питання, що надійшли від слухачів.

Про наступні заходи організовані кафедрою кардіології можна дізнатися на сайті Webcardio.org та в додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також