Google search

 
 

2 травня 2024 року на кафедрі хірургії та судинної хірургії Національного університету охорони здоров’я України імені П. Л. Шупика МОЗ України (завідувач кафедри – професор С. Саволюк) розпочали заняття лікарі-інтерни ІІІ року навчання за спеціальністю "Хірургія" (17 лікарів, випуск 2021 року).

Завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії професор С. Саволюк на вступній лекції розповів про робочий план та програму очної частини інтернатури, про завдання, які стоять перед молодими лікарями щодо поглиблення теоретичної підготовки та вдосконалення практичних навичок та вмінь з усіх розділів клінічної хірургії відповідно до зауважень, які надійшли під час проміжної атестації по завершенню І та ІІ року навчання, про організацію освітнього процесу на кафедрі, про вимоги щодо оформлення індивідуальної документації лікарів-інтернів під час проходження очної частини навчання та заключної атестації, дату проведення комп’ютерного іспиту.

Під час виробничої наради колектив кафедри хірургії та судинної хірургії ознайомилися з обсягом виконаної роботи лікарями-інтернами згідно представлених цифрових звітів на заочних базах стажування, провели перевірку вихідного рівня знань.

Крім цього, молоді фахівці були ознайомлені з останніми змінами в системі безперервного професійного розвитку та нормативними документами щодо подальшого зростання фахівців відповідних тематичних напрямів діяльності.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 50% - 1 Голосів
Доступність матеріалу: 50% - 1 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також