26.03.2024 в НУОЗ України імені П. Л. Шупика було проведено ліцензійний інтегрований іспит Крок 3 для лікарів-інтернів зі спеціальності «Стоматологія» та «Крок 3. Загальна лікарська підготовка» (для осіб, які вступили в інтернатуру до 2022 року).

Захід проводився відповідно до  Графіка проведення ліцензійних інтегрованих іспитів для лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2024 році, затвердженого наказом МОЗ України від 25.08.2023 № 1519. Захід проведено відповідно до всіх вимог організації та створення умов учасникам іспиту, що вказані у відповідних документах Центру тестування МОЗ України.

Цього ж дня в університеті реалізовано проведення повторного складання ліцензійного інтегрованого іспиту для освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр, молодший спеціаліст та для лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів галузі знань «22 Охорона здоров’я» «Крок 3. Фармація» для фармацевтів/провізорів-інтернів зі спеціальності «Фармація».

Всього на участь у складанні ліцензійні інтегровані іспити Крок 3 було зареєстровано 133 лікарів (фармацевта/провізора)-інтерна. Іспити проводилися в трьох аудиторіях університету. Екзаменаційний тест складався зі 150 запитань, іспит проводився протягом двох із половиною годин.

Дякуємо науково-педагогічним працівникам кафедр, співробітникам відділу інтернатури та кожному учаснику за відповідальне ставлення до підготовки та якісне проведення іспиту. Бажаємо нашим вихованцям успішного складання першого та дуже важливого етапу підсумкового оцінювання (атестації) лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів - ліцензійного інтегрованого іспиту Крок 3.