В період з 16 по 21 березня 2024 року за підтримки міжнародної благодійної організації «MedGlobal» на базі Навчально-виробничого центру симуляційних методів навчання імені Андрія Ткаченка Національного університету охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика, інструктори Американської Кардіологічної Асоціації (American Heart Association) провели шестиденні тренінги Basic Life Support (BLS), Advanced Cardiovascular Life Support (ACLS) та Pediatric Advanced Life Support (PALS) з метою покращення практичних навичок українських лікарів.

Даний проєкт є другим етапом реалізації проєкту Міністерства охорони здоров'я України, спрямованого на збільшення кількості сертифікованих інструкторів відповідно до стандартів невідкладної медичної допомоги.

Від НУОЗ України імені П. Л. Шупика пройшла навчання ціла низка викладачів, зокрема, викладачі кафедри медицини невідкладних станів у повному складі. Ознайомлення зі стандартами невідкладної медичної допомоги від American Heart Association та відпрацювання практичних сценаріїв в рамках протоколів  BLS, ACLS та PALS дозволить внести дану інформацію та методику викладання практичних навичок у навчальний процес кафедри медицини невідкладних станів і зробити новий акцент на практичних аспектах надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам.

Актуальність матеріалу: 83.33% - 3 Голосів