28 лютого – 01 березня 2024 року завідувач кафедри медицини праці, психофізіології та медичної екології НУОЗ України імені П.Л. Шупика професор Денис Варивончик очолив роботу експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) під час проведення зовнішнього аудиту освітньо-професійної програми (ОПП) «Лікувальна справа» підготовки магістрів за спеціальністю 222 – Медицина в Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського (ТНМУ).

Під час візиту члени експертної групи НАЗЯВО професор Денис Варивончик, доцент Марія Фаустова (Полтавський державний медичний університет), аспірант Софія Ткачук (Вінницький національний медичний університет імені М. І. Пирогова) ознайомились з історією, організаційною структурою, адміністративними, навчальними підрозділами, клінічними базами, з Центром симуляційного навчання ТНМУ.

Під час зустрічей відбулось конструктивне спілкування, обмін думками з гарантом ОПП професором Олександрою Олещук, ректором Михайлом Кордою, проректорами, деканами, завідувачами кафедр і адміністративних підрозділів, науково-педагогічними та іншими працівниками, здобувачами і випускниками, представниками студентського самоврядування, роботодавцями та іншими стейкхолдерами.

Експертна група ознайомилась з вагомим досвідом ТНМУ щодо навчання іноземних громадян, міжнародної академічної мобільності, науково-освітнього партнерства та досвідом успішної їх адаптації до умов епідемії COVID-19, воєнного стану в Україні. Також вивчено передумови щодо досягнення ТНМУ першого місця серед медичних вишів України в міжнародному рейтингу Webometrics Ranking of World’s Universities.

Під час фінального брифінгу членами експертної групи НАЗЯВО був визначений кращий досвід і сильні сторони ОПП, надано рекомендації, спрямовані на подальший розвиток якості освітньої програми. Керівництво ТНМУ, гарант ОПП подякували членам експертної групи за високий професіоналізм, доброзичливість, за висловлені побажання й рекомендації. Наголосили щодо готовності до подальшого обміну з іншими ЗВО кращим досвідом у забезпечені якості вищої освіти.