Google search

 
 

15 лютого 2024 року відбулося спільне засідання наукового гуртка кафедри фармації та кафедри фармацевтичної технології і біофармації в онлайн форматі. Засідання було присвячено обговоренню змін, які відбулися в законодавчій базі відносно відпуску лікарських засобів за е-рецептом.

Модератором зустрічі виступила доцент кафедри фармації Інна Токменко. З цікавою та ґрунтовною доповіддю виступила завідувач відділу наукових електронних ресурсів та інформаційних технологій наукової бібліотеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика доцент Ольга Гетало на тему «Порядок відпуску лікарських засобів з аптек». 

На засіданні були присутні науково-педагогічні працівники кафедр, здобувачі вищої освіти спеціальності 226 «Фармація, промислова фармація» та фармацевти-інтерни, які жваво взяли участь в обговоренні даної теми, оскільки тематика механізму відпуску наркотичних та психотропних лікарських засобів за е-рецептом є актуальною в умовах сьогодення. Під час доповіді було детально обговорено питання доступності наркотичних, психотропних лікарських засобів для населення та продемонстрована невтішна статистика, відносно кількості місць впровадження аптечними закладами відпуску контрольованих речовин. 

Такі зустрічі є надзвичайно важливими для формування професійних навичок працівників аптечних закладів.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 90% - 5 Голосів
Доступність матеріалу: 90% - 5 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також