6 лютого 2024 року за ініціативи завідувача кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, професора Сергія Саволюка відбувся міждисциплінарний семінар для лікарів-інтернів 2-року очної форми навчання та лікарів хірургічної клініки КНП КМКЛ №8 на тему: «Пухлини шкіри: синергія хірурга та патолога».

Для дискусії та обговорення актуального матеріалу амбулаторної хірургії була запрошена директор профільної лабораторії «Dialog» Софія Ніколаєнко. Гістологічна лабораторія «Dialog» – заклад, з яким кафедра плідно співпрацює, зокрема з питань наукових досліджень на межі хірургічної діяльності та сучасних досягнень патогістологічних, імуногістохімічних технологій.

Отримана інформація та матеріали міждисциплінарного семінару, нові наукові дані будуть використанні у програмі циклу тематичного удосконалення «Сучасні можливості амбулаторної хірургії, флебології та проктології», що дасть можливість покращити та підвищити рівень знань слухачів, впевнено проводити адекватну диференційовану діагностику новоутворень шкіри та реалізовувати обґрунтовану хірургічну тактику в амбулаторних умовах.

Науково-педагогічні працівники кафедри хірургії та судинної хірургії завжди крокують в ногу з часом та невпинно підвищують свій професійний рівень та покращують зміст освітніх навчальних програм, які викладаються на кафедрі.

Актуальність матеріалу: 73.5% - 2 Голосів