27 січня кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика провела безкоштовні факультативні заняття за участю провідних спеціалістів нашої країни з кардіології, терапії та пульмонології. Розкриття питань з цих медичних напрямків зацікавили сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів, ревматологів та пульмонологів.

Поширення знань та популяризація доказової медицини - це основна мета проведення таких заходів.

Відкрила зустріч  лікар-пульмонолог,  керівник центру респіраторної медицини та алергології лікарні «Феофанія» Світлана Гук майстер-класом: «Роль спірометрії в діагностиці ХОЗЛ. Сучасні підходи до терапії ХОЗЛ згідно GOLD 2024», що був присвячений основним діагностичним можливостям спірометрії та особливостям стартової терапії при ХОЗЛ.

Великою увагою відзначився виступ професора кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ДДМУ Тетяни Колесник щодо антигіпертензивної терапії. Як зменшити серцево-судинні ризики при артеріальній гіпертензії? Як попередити ураження органів-мішеней? Як допомогти вибрати ефективну терапію в українських умовах? На всі ці завдання шукали відповіді в сучасних європейських рекомендаціях.

Асистент кафедри кардіології НУОЗ України імені  П.Л. Шупика  к.мед.н. Тетяна Сімагіна та завідувач кафедри кардіології професор Марина Долженко разом обговорили особливості клінічного ведення коморбідного випадку коронарного генезу.

Багато слів подяки пролунало від медиків за організовану зустріч та можливість вдосконалювати свої знання, а також  за детальні відповіді на професійні питання.

Про всі майбутні заходи  можна дізнатися на сайті www.Webcardio.org та в освітньому додатку MedUA.