Google search

 
 

25 грудня 2023 року в Національному університеті охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика відбувся захист дисертації здобувача ступеня доктора філософії очного аспіранта кафедри хірургії та судинної хірургії 4-го року навчання А. Дембіцького на тему: «Тактика комплексного хірургічного лікування пацієнтів з хронічним захворюванням вен С6» (галузь знань 22 Охорона здоров’я, спеціальність 222 Медицина), що виконана під науковим керівництвом завідувача кафедри хірургії та судинної хірургії, заслуженого лікаря України, професора С. Саволюка.

Головою спеціалізованої вченої ради ДФ 26.613.149 було призначено завідувача кафедри хірургії та проктології НУОЗ України імені П. Л. Шупика професора Я. Фелештинського; рецензентами – професора кафедри хірургії та трансплантології В. Сморжевського та доцента кафедри хірургії та трансплантології Н. Присяжну; опонентами – завідувача кафедри хірургії № 2 професора І. Колосовича та завідувача кафедри хірургії № 1 Івано-Франківського НМУ професор С. Василюка. 

У доповіді аспірант висвітлив основні положення роботи, акцентуючи увагу на актуальності представленої хірургічної проблеми, враховуючи динаміку вітчизняних та світових показників захворюваності на варикозну хворобу та її ускладнення у вигляді трофічних виразок. У роботі здійснена оцінка ранніх та віддалених результатів застосування малоінвазивних ендовенозних втручань, клітинних технологій та терапії негативним тиском у комплексі з активним дебрідментом хронічних ранових (трофічних) дефектів. 

Враховуючи, що малоінвазивна флебологія є одним з пріоритетних напрямків наукових досліджень кафедри хірургії та судинної хірургії НУОЗ України імені П. Л. Шупика, що виконуються під керівництвом завідувача кафедри професора С. Саволюка то результати дисертаційної роботи увійшли у відповідні розділи ініціативно-пошукової науково-дослідної роботи кафедри, були впроваджені у програми циклів тематичного вдосконалення «Ендовенозне електрозварювання та склеротерапія  в хірургії варикозної хвороби та її ускладнень», «Малоінвазивні методики у флебології» та «Сучасні можливості амбулаторної хірургії, флебології та проктології», а також у роботу хірургічних відділень клінічних баз кафедри.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також