Google search

 
 

Кафедра кардіології НУОЗ України імені П.Л. Шупика продовжує проводити безкоштовні заняття по суботах для лікарів з усієї України. Проведений кардіологічний захід 9 грудня був особливо цікавим  для кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів.

  

Метою заходу було: створити атмосферу активного обміну клінічним досвідом задля поглиблення знань лікарів з питань міжнародних рекомендації та посилення їх впровадження у практичну діяльність.

Розпочали зустріч з лекції старшого наукового співробітника відділу  серцевої недостатності ДУ «ННЦ «Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска» НАМН України Наталії Ткач: «Комбінована діуретична терапія у пацієнтів з серцевою недостатністю: кому, коли і як». Спікер поділилася з аудиторією алгоритмом лікування хронічної серцевої недостатності, розповіла про нейропротекторні властивості торасеміду.

Можливості у лікуванні хронічної серцевої недостатності (ХСН) сьогодні вражаючі. Який інгібітор НЗКТГ2 вибрати для лікування хворого з ХСН без цукрового діабету та ураження нирок? Чи є різниця у показниках серцево-судинної та загальної смертності серед представників цієї групи? Завідувач кафедри внутрішніх хвороб 1 та симуляційної медицини Запорізького державного медико-фармацевтичного університету професор Дмитро Лашкул надав лікарям вичерпні відповіді.

А як лікувати ХСН за можливостями, які нам надає НСЗУ? Вирішенню цього питання була присвячена доповідь доцента кафедри сучасних технологій медичної діагностики та лікування НМУ імені О.О. Богомольця Євгенія Андрєєва: «Актуальні питання ведення пацієнта з ХСН». За допомогою доказової бази досліджень Є. Андрєєва довіла, що «народні» інгібітори АПФ залишаються в медичному арсеналі.

Лікарі не припиняли ставити свої питання під час усього заходу, і доповідачі вміло розкривали їх, надаючи вичерпні відповіді.

Більш детально про наступні події можна дізнатися на веб-порталі WebCardio.org або у додатку MedUA.

Оцініть матеріал

Актуальність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 75% - 2 Голосів
Доступність матеріалу: 75% - 2 Голосів

Загальна оцінка матеріалу

Читайте також