Важливим моментом для кожного науковця є правильне обрання журналу для публікації результатів дослідницької роботи, бо саме успішна публікація це результат великої роботи, проведеної дослідником. НУОЗ України імені П.Л. Шупика дбає про своїх науковців та всіляко намагається допомагати їм. В університеті стало доброю традицією проведення фахових семінарів, які направленні на інформаційну підтримку щодо міжнародних та наукових фахових видань України.

5 та 6 грудня 2023 року відбулися чергові фахові семінари: «Як підібрати видання для публікації. Індексація журналів в Scopus та Web of Science».

Завідувач відділу наукових електронних ресурсів та інформаційних технологій наукової бібліотеки НУОЗ України імені П.Л. Шупика доцент Ольга Гетало провела три фахові семінари на засіданні вчених рад: фармацевтичного та медико-профілактичного факультету, медичного факультету та інституту післядипломної освіти.

Під час зустрічей доцент Ольга Гетало підкреслювала важливість володіння інформацією та формування вмінь науковців з обрання міжнародного журналу для публікації.

Важливою для науковців є інформація, яку потрібно переглянути та з’ясувати ще перед поданням статті до публікації, зокрема якість публікаційного процесу та репутацію журналу. Особливу увагу необхідно звернути на індексацію у відомих наукових базах даних, таких як Scopus та Web of Science. Дотримання цих рекомендацій дозволить забезпечити якість взаємодії з редакцією журналу та досягнути високої індексації роботи науковця.

Доцент Ольга Гетало відповіла на запитання присутніх. Ознайомитися із презентацією доповіді можна за посиланням.

Актуальність матеріалу: 85.2% - 5 Голосів
Корисність матеріалу: 85.4% - 5 Голосів