Першого грудня 2023 року, на базі кафедри ортопедії і травматології КНП «Київська міська клінічна лікарня №8» відбувся захоплюючий семінар, який став ідеальним майданчиком для обміну знаннями та досвідом у галузі ортопедії та травматології.

Організована кафедрою ортопедії і травматології подія була присвячена сучасним методам лікування ушкоджень проксимального відділу стегнової кістки.

Організатори: кафедра ортопедії і травматології КНП "КМКЛ №8". Партнер заходу: Інтерлок-ТТ. Основні теми та виступи: «Перегляд сучасних підходів до діагностики ушкоджень проксимального відділу стегнової кістки» та «Огляд новітніх методів лікування та їхніх клінічних застосувань».

Досвідчені лікарі поділилися своїми успішними кейсами та практичними рекомендаціями. Спеціальний гість від Інтерлок-ТТ представив свої передові розробки та інновації в галузі ортопедії. Учасники мали змогу ставити питання та дізнатися від спікерів більш детально про передові технології та аспекти клінічного застосування.

Семінар завершився жвавим обговоренням та обміном думками. Учасники висловили подяку організаторам та партнерам за можливість поглибити свої знання та розширити мережу професійних контактів.

Учасники семінару вдячні кафедрі за створення умов для вдосконалення медичної практики та забезпечення найкращого лікування пацієнтів!

Актуальність матеріалу: 48.33% - 3 Голосів
Корисність матеріалу: 47.67% - 3 Голосів