У жовтні поточного року в м. Ужгород відбувся пленум ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» та науково-практична конференція з міжнародною участю «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: сьогодення та перспективи» у змішаному форматі (офлайн та онлайн).

Це найпотужніший науково-освітній захід, який щороку збирає понад 1000 учасників і підготовка до якого триває весь рік.

Основні організатори заходу ГО «Асоціація акушерів-гінекологів України» та Національний університет охорони здоров'я України імені П. Л. Шупика (кафедра акушерства, гінекології і репродуктології).

Учасників конференції привітав ректор НУОЗ України імені П. Л. Шупика, академік НАМН України В’ячеслав Камінський.

В рамках конференції провідними фахівцями в галузі акушерства та гінекології було зроблено понад 70 доповідей.

На міжнародній секції виступили професор Філіпп Декамп, віцепрезидент FIGO (Міжнародна Федерація Гінекології та Акушерства) з доповіддю «Ендотест (мікроРНК діагностичний тест) та ендометріоз» та професор Френк Лоувен, обраний Президент EBCOG (Європейська Рада та Коледж Акушерів-Гінекологів) з доповіддю «Ожиріння – фетальне програмування, епігенетика, інсульт та інфаркт і функція стовбурових клітин».

Великий інтерес викликали доповіді співробітників кафедри акушерства, гінекології і репродуктології професорів Руслана Ткаченка, Ауріки Суханової, Анатолія Камінського, Олексія Ждановича та кафедри акушерства і гінекології № 1 завідувача кафедри професора Олега Голяновського та професора Тамари Романенко.

Учасники відмітили високий рівень організації заходу.

Вдячні ЗСУ за можливість проведення заходу, за те, що боретесь за нашу свободу, сьогодення та майбутнє!

Слава Україні!

Корисність матеріалу: 49.5% - 2 Голосів