Під час перебування в КНР (м. Шанхай) завідувач кафедри дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії професор А. Косаковський був запрошений на зустріч з провідними спеціалістами бізнес-платформи з виробництва хірургічних інструментів Bluesail Medical.

Під час зустрічі 31 листопада 2023 професор А. Косаковський  презентував наукові розробки кафедри, які викликали зацікавленість приймаючої сторони, а також були розглянуті питання можливої співпраці та окреслено коло взаємовигідних напрямів.

Після зустрічі відбулося знайомство з науковими здобутками компанії та відвідання її наукових лабораторій. Портфель продукції Bluesail Surgical включає хірургічні інструменти та інструменти хірургічної інноваційної терапії, що замінюють хірургічні операції. На додаток до повної компоновки всіх поширених хірургічних інструментів у хірургії, компанія розробляє більше ніж 10 інноваційних продуктів, які мають на меті розробку глобальної хірургічної терапії, яка буде більш точною, мінімально інвазивною. Такі втручання мають мінімальні ризики розвитку ускладнень, посилюють досягнення кращого прогнозу для пацієнтів з різними доброякісними та злоякісними захворюваннями, такий підхід поширюється в усьому світі.

Набутий досвід міжнародної співпраці безперечно збагатить освітній процес, дасть поштовх до нових розробок та творчих реалізацій науковців кафедри.

Актуальність матеріалу: 68.5% - 2 Голосів
Корисність матеріалу: 69.5% - 2 Голосів