З 1 листопада по 13 грудня 2023 року голова комісії з етики та академічної доброчесності, завідувач кафедри хірургії та судинної хірургії професор Сергій Саволюк приймає участь у І Онлайн школі «Цифрові технології в наукових дослідженнях», мета якої - підвищення рівня цифрової компетентності наукових, науково-педагогічних працівників.

Навчання відбувається в онлайн форматі та реалізовується за модульним підходом організації навчання.

Під час двомісячного курсу навчання заплановано опанувати основні теми, а саме: застосування цифрових технологій для проведення наукового дослідження та ефективного здійснення наукової та науково-організаційної діяльності; застосування хмарних сервісів для спільної роботи з науковими матеріалами; цифрові технології для забезпечення спільної роботи над документами і презентаціями; інструменти відкритої науки як засоби популяризації власних наукових результатів; застосування цифрових технологій для наукової комунікації та інтеграції у міжнародний дослідницький простір.

Практична частина навчання спрямована на вдосконалення навичок науковців використовувати можливості хмарних сервісів для спільної роботи над дослідженням, створення анкет та опитувальників, застосування штучного інтелекту для створення структури наукової публікації та доповіді.

Якість навчання буде оцінена результатами проходження фінального тестового контролю, виконання практичних вправ. По завершенню навчання видається сертифікат.

Підвищення кваліфікації співробітників університету, членів та голови комісії з етики та академічної доброчесності надає можливості передати сучасний досвід організації наукових досліджень аспірантам та докторантам нашого університету, проводити більш якісне оцінювання запланованих та завершених клінічних досліджень.